Olej silnikowy Ravenol HLS 5W-30 20 l (1111119-020)
Produkt jest niedostępny 638 zł Rodzaj: syntetyczny; Przeznaczenie: samochody osobowe; Silnik: benzynowy; wysokoprężny; Pojemność (l): 20; SAE: 5w-30; Aprobaty Audi, VW, Skoda, SEAT: 502.00/505.00/505.01; Aprobaty BMW, MINI: Longlife-01; Aprobaty Mercedes-Benz: 229.31; |
Ravenol HLS 5W-30 20L |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ravenol 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ravenol.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Ravenol HLS 5W-30
Ceny na Ravenol HLS 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Ravenol HLS 5W-30 1 l | od 49 zł | 2 oferty | ||
Ravenol HLS 5W-30 4 l | od 140 zł | 2 oferty | ||
Ravenol HLS 5W-30 5 l | od 212 zł | 2 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →