Klawiatura
Rapoo K2800
Wideo 2Zdjęcia 6 |
Rapoo K2800 |
|
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Rapoo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Rapoo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Rapoo K2800
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
RAPOO K2800 Klawiatura Bezprzewodowa z zintegrowanym touchpadem Komputerow | 99 zł |
RAPOO Klawiatura RAPOO K2800 UI Czarny | 99 zł |
RAPOO Klawiatura bezprzewodowa K2800 UI czarna UKRAPRSB0190928 | 119 zł |
Klawiatura RAPOO K2800 UI Czarny | 108 zł |
RAPOO Klawiatura bezprzewodowa K2800 UI czarna 84250 | 121 zł |
pokaż 9 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →