Brodzik Radaway Kyntos F HKF16080
Zdjęcia 11 |
Radaway Kyntos F HKF16080 |
|
Możliwy montaż zlicowany z podłogą, na posadzce, a także na nogach lub na podium z cegieł
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Radaway 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Radaway.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Radaway Kyntos F HKF16080
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Radaway Kyntos F brodzik 160x80cm antracyt HKF16080-64 | Darmowa dostawa | 1 895 zł |
Radaway Kyntos F brodzik 160x80cm cemento HKF16080-74 | Darmowa dostawa | 1 895 zł |
Radaway Kyntos F Brodzik prostokątny 160x80x3 cm, antracytowy HKF16080-64 | 1 895 zł |
Modyfikacje Radaway Kyntos F HKF16080
Ceny na Radaway Kyntos F HKF16080 |
---|---|---|---|---|
Radaway Kyntos F HKF15080 | od 1 826 zł | 5 oferty | ||
Radaway Kyntos F HKF15090 | od 1 973 zł | 5 oferty | ||
Radaway Kyntos F HKF16070 | od 1 748 zł | 5 oferty | ||
Radaway Kyntos F HKF16080 | od 1 895 zł | 3 oferty | ||
Radaway Kyntos F HKF16090 | od 2 060 zł | 3 oferty | ||
Radaway Kyntos F HKF160100 | od 2 232 zł | 5 oferty | ||
Radaway Kyntos F HKF18070 | od 1 878 zł | 5 oferty | ||
Radaway Kyntos F HKF18080 | od 2 051 zł | 5 oferty | ||
Radaway Kyntos F HKF18090 | od 2 232 zł | 5 oferty | ||
Radaway Kyntos F HKF180100 | od 2 405 zł | 4 oferty | ||
Radaway Kyntos F HKF21070 | od 2 077 zł | 5 oferty | ||
Radaway Kyntos F HKF21080 | od 2 276 zł | 2 oferty | ||
Radaway Kyntos F HKF21090 | od 2 484 zł | 4 oferty | ||
Radaway Kyntos F HKF210100 | od 2 691 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →