Kabina prysznicowa Radaway Fuenta New KDJ 100x100 prawa
Zdjęcia 8 |
Radaway Fuenta New KDJ 100Rx100 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Radaway 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Radaway.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Radaway Fuenta New KDJ 100x100 prawa
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Radaway Fuenta New Kdj kabina 100x70cm prawa szkło przejrzyste 384040-01-0 | 3 078 zł |
Radaway Fuenta New Kdj kabina 100x110cm prawa szkło przejrzyste 384040-01- | 3 367 zł |
Radaway Fuenta New Kdj kabina 100x90cm prawa szkło przejrzyste 384040-01-0 | 3 246 zł |
Radaway Fuenta New Kdj kabina 100x80cm prawa szkło przejrzyste 384040-01-0 | 3 187 zł |
Radaway Fuenta New Kdj kabina 100x75cm prawa szkło przejrzyste 384040-01-0 | 3 187 zł |
Radaway Fuenta New Kdj kabina 100x120cm prawa szkło przejrzyste 384040-01- | 3 429 zł |
Radaway Fuenta New KDJ Drzwi prysznicowe uchylne 100x200 cm prawe 384040-0 | 2 148 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości kabiny prysznicowej Radaway Fuenta New KDJ 100Rx100:
- Kolor profilu - chrom
- Paleta jest kupowana osobno
Modyfikacje Radaway Fuenta New KDJ
Ceny na Radaway Fuenta New KDJ |
---|---|---|---|---|
Radaway Fuenta New KDJ 80x75 lewa | od 3 070 zł | 1 oferta | ||
Radaway Fuenta New KDJ 80x75 prawa | od 3 070 zł | 1 oferta | ||
Radaway Fuenta New KDJ 80x80 lewa | od 3 191 zł | 2 oferty | ||
Radaway Fuenta New KDJ 80x80 prawa | od 2 031 zł | 3 oferty | ||
Radaway Fuenta New KDJ 80x120 prawa | od 3 215 zł | 1 oferta | ||
Radaway Fuenta New KDJ 90x80 lewa | od 3 128 zł | 1 oferta | ||
Radaway Fuenta New KDJ 90x90 lewa | od 2 090 zł | 3 oferty | ||
Radaway Fuenta New KDJ 90x90 prawa | od 2 090 zł | 3 oferty | ||
Radaway Fuenta New KDJ 90x100 lewa | od 3 249 zł | 1 oferta | ||
Radaway Fuenta New KDJ 90x100 prawa | od 3 249 zł | 1 oferta | ||
Radaway Fuenta New KDJ 90x110 lewa | od 3 309 zł | 1 oferta | ||
Radaway Fuenta New KDJ 90x120 lewa | od 3 371 zł | 1 oferta | ||
Radaway Fuenta New KDJ 90x120 prawa | od 3 371 zł | 1 oferta | ||
Radaway Fuenta New KDJ 100x100 lewa | od 2 148 zł | 8 oferty | ||
Radaway Fuenta New KDJ 100x100 prawa | od 2 148 zł | 7 oferty | ||
Radaway Fuenta New KDJ 110x110 lewa | od 3 244 zł | 5 oferty | ||
Radaway Fuenta New KDJ 110x110 prawa | od 3 135 zł | 6 oferty | ||
Radaway Fuenta New KDJ 120x120 lewa | od 2 264 zł | 4 oferty | ||
Radaway Fuenta New KDJ 120x120 prawa | od 2 264 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →