Brytfanna Pyrex Classic 118A000 3.5 l
Zdjęcia 6 |
Pyrex Classic 118A000 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pyrex 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pyrex.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Pyrex Classic 118A000
Ceny na Pyrex Classic 118A000 |
---|---|---|---|---|
Pyrex Classic 108A000 2.1 l | od 75 zł | 1 oferta | ||
Pyrex Classic 112A000 3.3 l | od 119 zł | 1 oferta | ||
Pyrex Classic 118A000 3.5 l | od 382 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →