Grzejnik pokojowy Purmo Ramo Ventil Compact 22 600x1000
od 1 491 do 3 003 zł Porównaj ceny 3 →Rodzaj:płytowy Materiał:stal Podłączenie:dolne boczne Kraj:Finlandia |
Modyfikacje Purmo Ramo Ventil Compact 22 3
Dane techniczne
Purmo Ramo Ventil Compact 22 600x1000 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Purmo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Purmo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Purmo Ramo Ventil Compact 22 600x1000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Grzejnik PURMO Ramo RCV22 600x1000, moc grzewcza: 1676W (75/65/20°C), grze | 1 491 zł |
Grzejnik Purmo Ramo Ventil Compact RCV22 600x1000, F0G2206010011300 !! ODB | 1 538 zł |
Grzejnik PURMO Ramo RCV22 600x1000, moc grzewcza: 1676W (75/65/20°C), grze | 3 003 zł |
Zamknij
Polecamy