Grzejnik pokojowy Purmo Plan Ventil Compact 11 900x400
Modyfikacje Purmo Plan Ventil Compact 11 70
Dane techniczne
Purmo Plan Ventil Compact 11 900x400 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Purmo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Purmo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Purmo Plan Ventil Compact 11 900x400
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PURMO FCV11 900x400 PLAN VENTIL COMPACT Typ 11 Grzejnik płytowy 900x400 cm | 889 zł |
Grzejnik Purmo Plan Ventil Compact FCV11 900x400 F0A1109004010300 !! ODBIÓ | 955 zł |
PURMO FCV11 900x400L PURMO FCV11 900x400L | 889 zł |
Zamknij
Polecamy