Grzejnik pokojowy Purmo Compact 11 550x600
Modyfikacje Purmo Compact 11 17
Dane techniczne
Purmo Compact 11 550x600 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Purmo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Purmo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Purmo Compact 11 550x600
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Grzejnik PURMO C11 550x600, moc grzewcza: 566W (75/65/20°C), grzejnik stal | 380 zł |
PURMO C11 550x600 GRZEJNIK PŁYTOWY PURMO COMPACT C11 550x600 | 314 zł |
Grzejnik Purmo Compact C11 550x600, z bocznym podłączeniem, F0611055060103 | 243 zł |
Grzejnik PURMO C11 550x600, moc grzewcza: 566W (75/65/20°C), grzejnik stal | 774 zł |
Zamknij
Polecamy