Dzbanek termiczny Promis Herbata 2 l 2 l (TMH20H)
Zdjęcia 8 |
Promis Herbata 2 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Promis Herbata 2 l 2 l
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Promis Termo TMH20H 2 l Stal | 112 zł |
PROMIS DZBANEK STALOWY 2,0 L, NADRUK HERBATA TMH20 | 65 zł |
PROMIS DZBANEK STALOWY 2,0 L, NADRUK HERBATA TMH20 | 80 zł |
Promis Termos dzbankowy TMH-20BH Herbata 2 l Srebrny | 64 zł |
Dzbanek-termos PROMIS TMH-20H, srebrny, 2 l | 65 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →