Zestaw do manicure ProfiCare PC-PHE 3092
Zdjęcia 8 |
ProfiCare PC-PHE 3092 |
|
Bryzgoszczelna obudowa IPX4. W zestawie szczoteczka do czyszczenia
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ProfiCare 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ProfiCare.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ProfiCare PC-PHE 3092
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ProfiCare PC-PHE 3092 urządzenie do usuwania zrogowaciałego naskórka ochro | 61 zł |
ProfiCare Frezarka do pięt PROFICARE PC-PHE 3092 | 45 zł |
ProfiCare PHE 3092 elektroniczny pilnik do stóp 1 szt. | 81 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →