Młynek do kawy Profi Cook PC-KSW 1021 (501021)
Zdjęcia 3 |
Profi Cook PC-KSW 1021 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Profi Cook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Profi Cook.
Kup Profi Cook PC-KSW 1021
Wszystkie ceny 13 →ProfiCook PC-KSW 1021 N 2 w 1 młotek do kawy i rozdrabniacz w jednym do zi | 127 zł |
Młynek do kawy PROFI COOK PC-KSW 1021 | 129 zł |
Młynek do kawy PROFI COOK PC-KSW 1021 | 130 zł |
Młynek do kawy PROFI COOK PC-KSW 1021 | 129 zł |
Młynek do kawy ProfiCook PC-KSW 1021 | 128 zł |
Niemiecka marka Profi Cook jest specjalistą w produkcji sprzętu AGD ze stali nierdzewnej. Z tego materiału wykonany jest również młynek do kawy KSW 1021. Model ma atrakcyjny design, ale ze względu na dużą pojemność (misa 85 gram) zajmuje dużo miejsca .
Łatwo, bezpiecznie i skutecznie
Dla mielenia za pomocą Profi Cook KSW 1021 należy włożyć ziarna do misy i przykryć pokrywką. To ona wpada w zamknięty rowek w obudowie i uruchamia silnik o mocy 200 W. Nie można przypadkowo włączyć urządzenia palcami.
Model, podobnie jak Profi Cook KSW 1093 zaleca się używać w trybie pulsacyjnym, naprzemiennie naciskając pokrywkę i puszczając ją na kilka sekund. Taka zasada działania młynka do kawy zapewni drobniejsze i bardziej równomierne mielenie, a także ochroni silnik przed przegrzaniem.
Dopuszczalne jest stosowanie Profi Cook KSW 1021 nie więcej niż 2 - 3 cykle po 30 sekund każdy z krótkimi przerwami. Już przy trzecim uruchomieniu metalowa obudowa mocno się nagrzewa, a następnie młynek do kawy może się automatycznie wyłączyć. Aby wznowić pracę, będziesz musiał poczekać, aż ostygnie do temperatury pokojowej.
Rozszerzony zestaw
Wraz z Profi Cook KSW 1021 kupujący otrzymuje dwie wyjmowane metalowe misy. Główny (z 2-stronnym ostrzem) przeznaczony jest do mielenia ziaren kawy, a dodatkowy (z 4-stronnym) - do mielenia orzechów, zbóż, ziół, przypraw, różnych warzyw, twardego sera itp. Misy można łatwo wyjąć w celu oczyszczania, bezpiecznie zamocować na podstawie młynka do kawy (bez prawidłowego montażu silnik nie będzie działał).
Jeśli zastosujesz się do instrukcji, Profi Cook KSW 1021 zachwyci Cię swoją funkcjonalnością. Model może służyć nie tylko do mielenia ziaren kawy, ale również do mielenia różnych produktów spożywczych, co czyni urządzenie jeszcze bardziej przydatnym w domowej kuchni.