Sokowirówka Profi Cook PC AE 1156
Zdjęcia 3 |
Profi Cook PC AE 1156 |
|
Sokowirówka odśrodkowa, pozycjonowana przez producenta w średnim przedziale cenowym. Przy średniej mocy 800 watów urządzenie jest w stanie utrzymać prędkość wirówki na poziomie 18 000 obr./min, co pozwala na kruszenie nawet najtwardszych owoców i orzechów. Jednocześnie przewidziano 5 wstępnie ustawionych trybów regulacji aktualnej prędkości, co pozwala użytkownikowi wybrać najbardziej odpowiedni w zależności od twardości owoców i warzyw.
Tryby impulsowe i turbo są dostępne dla dodatkowych trybów. Wyciskarka Profi Cook PC AE 1156 jest wyposażona w automatyczny system wyrzucania miąższu, co ułatwia czyszczenie urządzenia poprzez wyciągnięcie wyjmowanego pojemnika i opróżnienie go. Funkcja separacji automatycznie oddziela pianę wytworzoną podczas pracy urządzenia przy dużych prędkościach od świeżo wyciśniętego soku.
Warto również zwrócić uwagę na zestaw systemów bezpieczeństwa, w tym funkcję ochrony przed przegrzaniem, która wyłącza wyciskarkę w przypadku krytycznego wzrostu obciążenia silnika, a także funkcję ochrony przed przypadkowym uruchomieniem. Dzięki temu, użytkownik nie będzie mógł rozpocząć pracy z urządzeniem, dopóki nie zostanie ono prawidłowo zmontowane i bezpiecznie zamknięte.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Profi Cook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Profi Cook.
Kup Profi Cook PC AE 1156
Wszystkie ceny 6 →Sokowirówka PROFI COOK PC-AE 1156 | 419 zł |
Sokowirówka PROFI COOK PC-AE 1156 | 419 zł |
ProfiCare, Sokowirówka PC-AE 1156, czarna | 463 zł |
Sokowirówka wysokoobrotowa ProfiCook PC-AE 1156 | 463 zł |
Sokowirówka Profi Cook AE 1156 INOX | 511 zł |