Kołowrotek Preston Magnitude 320 (P0010020)
Preston Magnitude 320 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Preston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Preston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Preston Magnitude 320
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rolle Preston magnitude 320 P0010020 | 536 zł |
Preston Innovations Magnitude Carpfishing Reel Czarny 320 P0010020 | 538 zł |
Kołowrotek feederowy Preston Magnitude 320 | 629 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →