Kołowrotek Preston Inertia 520 (P0010016)
Preston Inertia 520 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Preston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Preston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Preston Inertia 520
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Trägheit 520 Preston Réel P0010016 | 339 zł |
Preston Innovations Inertia Carpfishing Reel Czarny 520 P0010016 | 279 zł |
Kołowrotek Preston Inertia 520 | 339 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →