Agregat prądotwórczy Pramac PX8000 230V
Zdjęcia 5 |
Pramac PX8000 230V |
|
W modelu PX8000 230V napięcie wyjściowe wynosi 230 V, a w modelu PX8000 400V - 400 V
Jak korzystać z generatora: tankowanie, uruchamianie, sprawdzanie i konserwacjaPodstawowe informacje o działaniu przydomowych minielektrowni
Jak podłączyć generator do domu: przez gniazdo, przełącznik lub jednostkę ATSTrzy sposoby podłączenia rezerwowej elektrowni do domowej sieci energetycznej
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pramac 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pramac.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pramac PX8000 230V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pramac Generator prądu PX 8000 seria PX benzyna 230 V generator prądu 8018 | 6 298 zł |
Agregat prądotwórczy jednofazowy Pramac PX8000 AVR PK452SX2000 | 6 458 zł |
Agregat prądotwórczy trójfazowy Pramac PX8000 AVR PK472TX2000 | 7 508 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →