Aparat natychmiastowy Polaroid I-2
Wideo 6Zdjęcia 13 |
Polaroid I-2 |
|
Autofokus LiDAR. Timer do selfie.
USB typu C (tylko ładowanie). Ogniskowa 98 mm.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Polaroid 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Polaroid.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Polaroid I-2
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Polaroid I-2 PLRD-9078 | 3 075 zł |
Fotografia natychmiastowa Polaroid I-2 AF-PLD-0061 | 3 299 zł |
Polaroid - Zestaw kamer błyskawicznych I-2 z kolorowym filmem i-Type 16 zd | 3 219 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →