Opona ciężarowa Pirelli TH01 295/80 R22.5 152M
Wybierz rozmiar opony ciężarowej
Pirelli TH01 295/80 R22.5 152M |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Pirelli TH01 295/80 R22.5 152M
Ceny na Pirelli TH01 295/80 R22.5 152M |
---|---|---|---|---|
Pirelli TH01 295/80 R22.5 152M | od 2 349 zł | 1 oferta | ||
Pirelli TH01 315/70 R22.5 154L | od 2 519 zł | 1 oferta | ||
Pirelli TH01 315/80 R22.5 156L | od 2 457 zł | 1 oferta |
PodobnePorównaj w tabeli →