Opona motocyklowa Pirelli Scorpion MX Extra-X 110/100 -18 64M
Wideo 2 |
Pirelli Scorpion MX Extra-X 110/100 -18 64M |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Pirelli Scorpion MX Extra-X 110/100 -18 64M
Ceny na Pirelli Scorpion MX Extra-X 110/100 -18 64M |
---|---|---|---|---|
Pirelli Scorpion MX Extra-X 80/100 -21 51M | od 242 zł | 5 oferty | ||
Pirelli Scorpion MX Extra-X 100/90 -19 57M | od 302 zł | 5 oferty | ||
Pirelli Scorpion MX Extra-X 100/90 R19 57M | od 588 zł | 1 oferta | ||
Pirelli Scorpion MX Extra-X 100/100 -18 59M | od 398 zł | 2 oferty | ||
Pirelli Scorpion MX Extra-X 110/90 -19 62M | od 319 zł | 5 oferty | ||
Pirelli Scorpion MX Extra-X 110/90 R19 62M | od 343 zł | 2 oferty | ||
Pirelli Scorpion MX Extra-X 120/90 -19 66M | od 369 zł | 3 oferty | ||
Pirelli Scorpion MX Extra-X 120/90 R19 66M | od 349 zł | 4 oferty |