Opona zimowa Pirelli Ice Zero 225/60 R18 104T
Wideo 5Zdjęcia 9 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli Ice Zero 225/60 R18 104T 225/60 R18 104 T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli Ice Zero 225/60 R18 104T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli Ice Zero FR ( 225/60 R18 104T XL, Nordic compound ) 2802100 | 924 zł |
Pirelli Ice Zero FR ( 225/60 R18 104T XL, Nordic compound ) | 966 zł |
Pirelli Ice Zero FR (225/60 R18 104T) 2802100 | 924 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Pirelli Ice Zero 225/60 R18 104T
Ceny na Pirelli Ice Zero 225/60 R18 104T |
---|---|---|---|---|
Pirelli Ice Zero 225/60 R18 104T | od 924 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →