Plecak Piquadro Urban CA4818UB00 (CA4818UB00)
Zdjęcia 11 |
Piquadro Urban CA4818UB00 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Piquadro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Piquadro.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Piquadro Urban CA4818UB00
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zaino Uomo piquadro CA4818UB00-GRN Multicolore | 1 195 zł |
Piquadro Skórzany plecak Urban 41 cm z przegrodą na laptopa nero - Mężczyź | 1 527 zł |
Zaino porta PC e iPad CA4818UB00/BLU blu | 1 198 zł |
PIQUADRO PLECAK PC/iPad ze skóry z miejskim kablem do kradzieży czarny sza | 1 374 zł |
Piquadro Skórzany plecak Urban 41 cm z przegrodą na laptopa grey-black - M | 1 527 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →