Odtwarzacz CD Pioneer PD-10AE
Wideo 3Zdjęcia 9 |
Pioneer PD-10AE
Odtwarzanie:CD-Audio
Próbkowanie DAC:192 kHz
Pojemność DAC:24 bit
Zakres częstotliwości:4 – 20000 Hz
Stosunek sygnału do szumu:107 dB
Współczynnik zniekształcenia:0.0029 %
Wszystkie dane techniczne
Kup Pioneer PD-10AE
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pioneer PD-10AE-B | 1 045 zł |
Pioneer PD-10AE czarny | 1 045 zł |
Odtwarzacz CD PIONEER PD10AE Czarny | 1 150 zł |
Odtwarzacz CD PIONEER PD10AE Czarny PD10AEM2BMMP | 1 150 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →