Słuchawki
Philips TAE1205 (TAE1205BK/00)
Zdjęcia 4 |
Philips TAE1205 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Philips TAE1205
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips Audio Słuchawki Bezprzewodowe Czarny TAE1205BK/00 | 164 zł |
Słuchawki dokanałowe PHILIPS TAE1205BK/00 Czarny | 100 zł |
Słuchawki dokanałowe PHILIPS TAE1205BK/00 Czarny TAE1205BK 00 | 100 zł |
Słuchawki Philips TAE1205BK (TAE1205BK/00) Czarna | 131 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →