Słuchawki
Philips Fidelio X3 (X3/00)
Wideo 18Zdjęcia 14 |
Philips Fidelio X3 |
|
Szeroki zakres częstotliwości.
Jak wybrać gamingowy zestaw słuchawkowy do codziennej gry i dominacji onlineRozważamy nad różnicami między zwykłymi i gamingowymi słuchawkami, podpowiadamy, jak mądrze podejść do wyboru zestawu słuchawkowego
Jak konsekwentne używanie słuchawek wpływa na słuch: mity i rzeczywistośćCzy ciągłe używanie słuchawek może naprawdę wpłynąć na słuch?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Philips Fidelio X3
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips Fidelio X3 | 1 499 zł |
Słuchawki nauszne PHILIPS Fidelio X3 Czarny | 1 000 zł |
Philips Fidelio X3/00 Nauszne | 899 zł |
Słuchawki nauszne PHILIPS Fidelio X3 Czarny | 1 000 zł |
Philips Fidelio X3/00 Nauszne | 899 zł |
Słuchawki Philips Fidelio X3 (X3/00) Czarna | 1 688 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →