Smoczek na butelkę Philips Avent SCF633/27
Zdjęcia 3 |
Philips Avent SCF633/27 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Philips Avent SCF633/27
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Avent Avent Smoczek antykolkowy średni wypływ 3 m+ 2 sztuki | 23 zł |
AVENT CLASSIC+ Smoczek na butelkę o średnim przepływie 3m+ x 2 sztuki SCF6 | 24 zł |
Philips Avent, Smoczek średni wypływ, SCF633/27 | 30 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →