Pojemnik na żywność Philips Avent SCF619
Philips Avent SCF619 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Philips Avent SCF619
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips Philips Avent Pojemnik na pokarm SCF619/05 SCF619/05 | 42 zł |
Pojemnik na pokarm PHILIPS AVENT 619/05 (5 szt.) | 35 zł |
Avent Pojemnik VIA niebieski 5x180ml (AV-000398) | 44 zł |
Pojemnik na pokarm PHILIPS AVENT 619/05 (5 szt.) | 35 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →