Oczyszczacz powietrza Philips AC0850/11
Zdjęcia 7 |
Philips AC0850/11 |
|
Inteligentne czujniki do inteligentnego czyszczenia. Aplikacja Philips Air+ łączy się przez Wi-Fi i monitoruje jakość powietrza w pomieszczeniach i na zewnątrz oraz automatycznie dostosowuje prędkość urządzenia.
Filtr wymienny: FY0293
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Philips AC0850/11
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips Oczyszczacz powietrza AC0850/11 HDPHIOCAC850110 | 748 zł |
Oczyszczacz powietrza Philips 800i Series AC0850/11 | 899 zł |
Philips Oczyszczacz powietrza AC0850/11 HDPHIOCAC850110 | 855 zł |
Philips Oczyszczacz powietrza AC0850/11 126874 | 748 zł |
Oczyszczacz powietrza Philips AC0850/11 800i Series | 616 zł |
Oczyszczacz powietrza Philips 800iSeries AC0850/11 | 782 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →