Telewizor Philips 42OLED818 42 "
Philips 42OLED818 42 "
2023 rokOLED4K120 Hzsterowanie głosowesubwooferChromecast≥ 4 HDMIOLEDHDR10+Dolby VisionP5 Perfect Pictureduża liczba głośników
Wyświetlacz:42 ", 3840x2160 px, 120 Hz
Obraz:FreeSync, Upscaling do 4K, HDR
Multimedia:tuner T2, Google TV, Wi-Fi, LAN, Subwoofer
Sterowanie:głosowe, asystent
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Philips 42OLED818 42 "
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PHILIPS Telewizor LED PHILIPS 42OLED818/12 42'' 4K 120Hz Google TV AmbiligNiezależnie od tego, czy oglądasz filmy czy seriale, realistyczny obraz i pełny dźwięk telewizora Philips 42Oled818/12 łączą... więcejsię z wciągającym efektem poświaty Ambilight, zapewniając wyjątkowe wrażenia. Ciemna metalowa rama i konstrukcja bez ramki zapewniają elegancję. Dzięki systemowi Ambilight nowej generacji diody LED umieszczone za ekranem zanurzają Cię w aureoli kolorowego światła, które jest bardziej szczegółowe, lepiej zdefiniowane i bardziej zsynchronizowan MediaMarkt.plZłóż skargę | 5 799 zł |
Philips Telewizor 42 cale OLED 42OLED818/12 TVPHI42OLED818042OLED818/12
Wspaniały. Pod każdym względem.
Niezależnie od tego, czy oglądasz filmy czy seriale, realistyczn... więcejy obraz i pełny dźwięk tego telewizora OLED łączą się z wciągającym efektem poświaty Ambilight, zapewniając wyjątkowe wrażenia. Ciemna metalowa rama i konstrukcja bez ramki zapewniają elegancję.
Bardziej wciągający niż kiedykolwiek. Telewizor Ambilight.
Dzięki systemowi Ambilight nowej generacji diody LED umieszczone za ekranem zanurzają Cię w aureoli ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | 7 841 zł |
Telewizor OLED Philips 42OLED818 42 cale 4K UHD42OLED818/12 Wspaniały. Pod każdym względem. Niezależnie od tego, czy oglądasz filmy czy... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 4 790 zł |
Philips Telewizor 42 cale OLED 42OLED818/12 12544242OLED818/12
Dzięki systemowi Ambilight nowej generacji diody LED umieszczone za ekranem zanurzają Cię w aureoli ... (zobacz więcej) Alsen.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 8 841 zł |
Philips 42OLED818 TV-LCD-PHI-0739Wspaniały. Pod każdym względem. Niezależnie od tego, czy oglądasz filmy czy seriale, realistyczny obraz i pełny dźwięk tego t... więcejelewizora OLED łączą się z wciągającym efektem poświaty Ambilight, zapewniając wyjątkowe wrażenia. Ciemna metalowa rama i konstrukcja bez ramki zapewniają elegancję. Bardziej wciągający niż kiedykolwiek. Telewizor Ambilight. Dzięki systemowi Ambilight nowej generacji diody LED umieszczone za ekranem zanurzają Cię w aureoli kolorowego światła, które jest bardziej szczegółowe, lepiej zdefiniowane i bardziej zsynchronizowan Komputronik.plZłóż skargę | 5 799 zł |
pokaż 5 ofert
Seria Philips OLEDPorównaj w tabeli →
od 4 621 zł
48 ", 4K, 120 Hz, OLED, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Philips P5 Perfect Picture, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 4 600 zł
48 ", 4K, 120 Hz, OLED, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Philips P5 Perfect Picture, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 4 754 zł
55 ", 4K, 120 Hz, OLED, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Philips P5 Perfect Picture, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 6 625 zł
65 ", 4K, 120 Hz, OLED, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Philips P5 Perfect Picture, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 7 899 zł
65 ", 4K, 120 Hz, OLED, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Philips P5 Perfect Picture, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 6 079 zł
55 ", 4K, 120 Hz, OLED, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Philips P5 Perfect Picture, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 10 000 zł
55 ", 4K, 120 Hz, OLED, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Philips P5 Perfect Picture, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 13 999 zł
65 ", 4K, 120 Hz, OLED, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Philips P5 Perfect Picture, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 3 999 zł
55 ", 4K, 120 Hz, OLED, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Philips P5 Perfect Picture, Wi-Fi, Chromecast, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 6 392 zł
48 ", 4K, 120 Hz, OLED, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Philips P5 Perfect Picture, Wi-Fi, Chromecast, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 4 790 zł
42 ", 4K, 120 Hz, OLED, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Philips P5 Perfect Picture, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 24 453 zł
77 ", 4K, 120 Hz, OLED, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Philips P5 Perfect Picture, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 4 500 zł
55 ", 4K, 120 Hz, OLED, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Philips P5 Perfect Picture, Wi-Fi, Chromecast, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 12 799 zł
77 ", 4K, 120 Hz, OLED, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Philips P5 Perfect Picture, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 5 999 zł
65 ", 4K, 120 Hz, OLED, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Philips P5 Perfect Picture, Wi-Fi, Chromecast, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 11 000 zł
77 ", 4K, 120 Hz, OLED, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Philips P5 Perfect Picture, Wi-Fi, Chromecast, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 9 399 zł
65 ", 4K, 120 Hz, OLED, FreeSync, Upscaling do 4K, Philips P5 Perfect Picture, Wi-Fi, Chromecast, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 5 245 zł
55 ", 4K, 120 Hz, ids 4500 kl./s, OLED, HDR10+, Upscaling do 4K, Android TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 10 490 zł
65 ", 4K, 120 Hz, ids 5700 kl./s, OLED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Philips P5 Perfect Picture, Android TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 3 600 zł
48 ", 4K, 120 Hz, OLED, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Philips P5 Perfect Picture, Android TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 4 621 zł
48 ", 4K, 120 Hz, OLED, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Philips P5 Perfect Picture, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 7 000 zł
55 ", 4K, 120 Hz, OLED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 6 698 zł
55 ", 4K, 120 Hz, OLED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 9 Gen 5, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 5 852 zł
55 ", 4K, 120 Hz, OLED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 7 491 zł
55 ", 4K, 120 Hz, OLED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 6 392 zł
48 ", 4K, 120 Hz, OLED, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Philips P5 Perfect Picture, Wi-Fi, Chromecast, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 4 877 zł
48 ", 4K, 120 Hz, OLED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 9 Gen 5, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 7 500 zł
65 ", 4K, 120 Hz, OLED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 6 299 zł
42 ", 4K, 120 Hz, OLED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 9 Gen 5, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2
od 6 144 zł
55 ", 4K, 120 Hz, OLED, HDR10+, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, soundbar, duża liczba głośników, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 6 999 zł
55 ", 4K, 120 Hz, OLED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 5 790 zł
75 ", 4K, 120 Hz, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Philips P5 Perfect Picture, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI