Telewizor Philips 32PHS5527 32 " (32PHS5527/12)
Zdjęcia 8 |
Philips 32PHS5527 32 "
2022 rok
Wyświetlacz:32 ", 1280x720 px, 60 Hz
Obraz:poprawa jasności
Multimedia:tuner T2, bez Smart TV
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Philips 32PHS5527 32 "
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips Telewizor LED - LCD 32PHS5527 32PHS5527/12 | 800 zł |
Telewizor LED PHILIPS 32PHS5527/12 32 cale HD Ready | 679 zł |
Telewizor PHILIPS 32PHS5527 32" LED | 800 zł |
Telewizor 32 Philips 32PHS5527/12 | 685 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →