Pompa zatapialna Pedrollo Dm 10
Pedrollo Dm 10 wydajnewyłącznik pływakowy |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pedrollo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pedrollo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pedrollo Dm 10
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pompa elektryczna Pedrollo Dm10 1Hp V220-240 PSG 48SGD10A1 | 1 293 zł |
Pompa drenażowa Pedrollo Dm 10 kłopotliwa woda z pływakiem 220 v 12 M3/h 0 | 1 420 zł |
Pedrollo Dm10N pompa podnosząca 075 kW do 18 m3/h jednofazowa 220V | 2 128 zł |
Modyfikacje modelu:
- Model D 10 - wyposażony w silnik trójfazowy
Modyfikacje Pedrollo Dm 10
Ceny na Pedrollo Dm 10 |
---|---|---|---|---|
Pedrollo Dm 20 | od 9 218 zł | 1 oferta | ||
Pedrollo Dm 30 | od 2 609 zł | 2 oferty | ||
Pedrollo Dm 10 | od 1 293 zł | 3 oferty | ||
Pedrollo Dm 15 | od 971 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →