Plecak Patagonia Snow Drifter 30L 30 l
Zdjęcia 11 |
Patagonia Snow Drifter 30L |
|
Podwójny dostęp do komory głównej.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Patagonia 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Patagonia.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Patagonia Snow Drifter 30L 30 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Plecak górski zimowy Patagonia Snowdrifter 30 L shrub green - S/M | 670 zł |
Plecak turystyczny Patagonia SnowDrifter Pack 30 l - shrub green-S | 779 zł |
Plecak turystyczny Patagonia SnowDrifter Pack 30 l - shrub green-L | 779 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →