Telefon przewodowy Panasonic KX-TS520
Zdjęcia 5 |
Panasonic KX-TS520 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Panasonic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Panasonic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Panasonic KX-TS520
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Panasonic KX-TS520FXB - corded phone | 131 zł |
Telefon stacjonarny Panasonic Panasonic KX-TS520FXB, Corded phone, White / | 62 zł |
Telefon przewodowy Panasonic KX-TS520FXW Biały | 121 zł |
Telefon Panasonic KX-TS520FXW | 107 zł |
Panasonic | Corded Phone | KX-TS520FXW | White | 139 zł |
Telefon stacjonarny Panasonic Panasonic KX-TS520FXW, Corded phone, White / | 72 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →