Pielucha Pampers Active Baby 2 / 72 pcs
Pampers Active Baby 2 / 72 pcs 72 szt.96 szt. |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pampers 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pampers.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pampers Active Baby 2 / 72 pcs
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pampers - Pieluszki Active Baby 2 4-8 kg | 62 zł |
Pampers Active Baby Size 2 pieluchy jednorazowe 4-8 kg 72 szt. | 118 zł |
Pampers, Active Baby, Pieluszki jednorazowe, rozmiar 2, 4-8 kg, 72 szt. | 62 zł |
Modyfikacje Pampers Active Baby 2 / 72 pcs
Ceny na Pampers Active Baby 2 / 72 pcs |
---|---|---|---|---|
Pampers Active Baby 2 / 72 pcs | od 62 zł | 3 oferty | ||
Pampers Active Baby 2 / 96 pcs | od 60 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →