Włącznik Ospel LP-8RL2/m/40
152 zł Kup! Ściemniacz przyciskowo-obrotowy Ospel Sonata ŁP-8RL2/m/40 do LED 0-100W doHurtelektryczny.plZłóż skargę |
Ospel LP-8RL2/m/40 |
|
LED: 0 – 100 W, GLS: 10 – 250 W.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ospel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ospel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Ospel LP-8RL2/m/40
Ceny na Ospel LP-8RL2/m/40 |
---|---|---|---|---|
Ospel LP-8RL2/m/27 | od 145 zł | 1 oferta | ||
Ospel LP-8RL2/m/00 | od 131 zł | 5 oferty | ||
Ospel LP-8RL2/m/40 | od 152 zł | 1 oferta | ||
Ospel LP-8RL2/m/33 | od 142 zł | 7 oferty | ||
Ospel LP-8RL2/m/38 | od 150 zł | 1 oferta | ||
Ospel LP-8RL2/m/39 | od 152 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →