Plecak Ortlieb Velocity 29L 29 l
Zdjęcia 8 |
Ortlieb Velocity 29L |
|
Ochrona IP64.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ortlieb 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ortlieb.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Ortlieb Velocity 29L
Ceny na Ortlieb Velocity 29L |
---|---|---|---|---|
Ortlieb Velocity 17L 17 l | od 413 zł | 2 oferty | ||
Ortlieb Velocity 23L 23 l | od 374 zł | 2 oferty | ||
Ortlieb Velocity 29L 29 l | od 449 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →