Alkomat Oromed X12 PRO
Zdjęcia 7 |
Oromed X12 PRO |
|
Alkomat Oromed X12 PRO wyposażony jest w funkcję przypominania o kalibracji.
Alkomat wyposażony jest w moduł kontroli temperatury, który uniemożliwia wykonanie pomiarów w przypadku przekroczenia dopuszczalnego zakresu temperatur.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Oromed 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Oromed.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Oromed X12 PRO
Wszystkie ceny 58 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
OROMED Alkomat elektrochemiczny X12 PRO SILVER X12PROSILVER | 369 zł |
ORO-MED Alkomat elektrochemiczny OROX12 Pro Navy Blue CCORMAOROPNABLU | 269 zł |
Alkomat OROMED X12 Pro Srebrny | 267 zł |
Elektrochemiczny Oromed X12 PRO niebieski AGDM-ALK-ORMD-005 | 269 zł |
ORO-MED Alkomat elektrochemiczny OROX12 Pro Navy Blue 114081 | 283 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →