Bateria wodociągowa Oras Saga 3937Y (3937Y)
Zdjęcia 4 |
Oras Saga 3937Y |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Oras 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Oras.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Oras Saga 3937Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Oras Saga Bateria Kuchenna, Ścienna, Z Obrotową Wylewką | 439 zł |
ORAS 3937Y SAGA Bateria kuchenna | 533 zł |
Oras Saga Bateria kuchenna natynkowa z obrotową wylewką, chrom 3937Y - odb | 501 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →