Combo gitarowe Orange Crush 35RT
Wideo 18Zdjęcia 4 |
Orange Crush 35RT |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Orange 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Orange.
Kup Orange Crush 35RT
Orange Crush 35RT wzmacniacz gitarowy combo czarny 2-kanałowy półprzewodni | 1 336 zł |
Orange CrushStandardowa przesyłka kurierska z Niemiec (UPS)Crush 35RT komb | 1 215 zł |
Orange Crush 35RT wzmacniacz do gitary Crush35RT | 1 319 zł |
Orange Crush 35RT Combo Black OR-D-CR35RTC-BK | 1 290 zł |
Orange Crush 35RT Combo Black - Prawie Nowy OS-CRUSH-35RT-BLK-BSTOCK | 1 193 zł |
Który gitarzysta, wychowany w brytyjskim rocku, nie marzył o graniu w Orange? Angielska firma zasłynęła już w latach 70. ubiegłego wieku, kiedy zabrzmiały koncerty Led Zeppelin, Black Sabbath, Status Quo i innych zespołów legendarnego londyńskiego spotkania. Dziś każdy może dotknąć klasyki, kupując Crush 35RT, tranzystorowy wzmacniacz combo do prób i występów kameralnych.
Pomarańczowy nastrój
Zestaw wykonany jest w charakterystycznych dla marki kolorach - pomarańczowa obudowa z tłoczeniem winylowej wikliny, beżowy grill z tkaniny z logo firmy i emblematem, czarne ochronne narożniki, uchwyt do przenoszenia na górze, a za nim jednostka sterująca. Ogólnie wszystko jest przewidywalne, ale położenie przycisku zasilania spowodowało pewne zakłopotanie. Zamiast panelu ustawień producent z jakiegoś powodu umieścił go na środku tylnej ścianki. Drobne, ale wciąż niewygodne.
Wzmacniacz jest tak prosty w konfiguracji, jak to tylko możliwe. Są dwa kanały, czysty i brudny (tak to się nazywa „brudny”), 3-pasmowy korektor, pogłos i wzmocnienie. Złącza: jack dla kontrolera nożnego, wejście instrumentalne, AUX 3,5 mm, wyjście słuchawkowe z emulacją głośnika. Bonusy obejmują możliwość podłączenia się do „luki” oraz wbudowany tuner, nawiasem mówiąc, jest dość dokładny.
Jimmy Page poleca
Soczysty overdrive z bogatym sustainem to wizytówka Orange. To właśnie za tym dźwiękiem zakochał się w nich lider Led Zeppelin, Jimmy Page. Założyciel firmy, Cliff Cooper, był basistą, nie skąpił więc niskich częstotliwości w brzmieniu swoich wzmacniaczy.
Niestandardowy 10-calowy głośnik Crush 35RT, choć niezbyt głośny, brzmi mocny i pełny, prawie jak lampowy! Gęste niskie tony dobrze współpracują z klasycznymi tonami wysokimi, zapewniając niesamowicie bogaty i wyraźny dźwięk z dowolną ilością przesterów, od czystego, przez klasyczny crunch, po metalowe zniekształcenia o wysokim wzmocnieniu. A blok Analog-Dry-Through Reverb zapewnia integralność i spójność oryginalnego dźwięku, niezależnie od poziomu efektu.
Jeśli nadal nie przekonuje Cię nasza historia ani wygląd Orange Crush 35RT, po prostu posłuchaj, jak brzmi, a na pewno zechcesz go kupić.