Słuchawki
Onikuma K10 Pro
Wideo 13Zdjęcia 8 |
Onikuma K10 Pro |
|
Oświetlenie ciała.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Onikuma 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Onikuma.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Onikuma K10 Pro
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Słuchawki Onikuma K10 PRO RGB Czarne (ON-K10PRO/BK) | 120 zł |
Słuchawki gamingowe LED z mikrofonem Onikuma K10 PRO (Czarne) | 130 zł |
Słuchawki Gamingowe Onikuma K10 Pro Rgb Czarne | 134 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →