Akumulator do aparatu fotograficznego Olympus LI-40B
Olympus LI-40B |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Olympus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Olympus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Olympus LI-40B
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Akumulator EVERACTIVE CamPro LI-42B, 700 mAh, 3.7 V | 25 zł |
Akumulator foto everActive CamPro LI-40 / 42B / NP-45 / EN-EL10 / KLIC7006 | 25 zł |
Bateria (akumulator) everActive CamPro - zamiennik do aparatu fotograficzn | 34 zł |
Akumulator Bateria Li-40B Li-42B Do Olympus / Canon / Agfa / Pentax / Casi | 65 zł |
Akumulator everActive CamPro - zamiennik do aparatu fotograficznego LI-42B | 34 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →