Gyrobord OIO Classic
Zdjęcia 10 |
OIO Classic
Średnica kół/koła:6.5 "
Maksymalne obciążenie:100 kg
Maksymalna prędkość:do 20 km/h
Zasięg:do 15 km
Waga urządzenia:9 kg
Wszystkie dane techniczne
Kup OIO Classic
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Oio, Deskorolka Elektryczna, Classic Cosmos Shine, 50X21X21 Cm | 899 zł |
OIO, Deskorolka elektryczna, Classic 6.5’ Red-Blue Fire, 50x21x21 cm | 899 zł |
OIO, Deskorolka elektryczna, Classic 6.5’ Space Blue, 50x21x21 cm | 899 zł |
OIO, Deskorolka elektryczna, Classic 6.5’ Karbon | 899 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →