Młynek do kawy Nivona CafeGrano 130 (NICG 130)
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Nivona CafeGrano 130 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nivona 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nivona.
Kup Nivona CafeGrano 130
Wszystkie ceny 15 →Młynek do kawy Nivona Nicg 130 | 399 zł |
Nivona Młynek do kawy Cafe Grano 130 HKNIVMKCG130000 | 379 zł |
Młynek do kawy Nivona CafeGrano 130 | 389 zł |
Nivona CafeGrano 130 AGDM-MLY-NIV-001 | 349 zł |
Młynek NIVONA 130 CafeGrano | 355 zł |
Staruch na półkach sklepowych ze szwajcarskim rodowodem Nivona NICG 130 nadal utrzymuje wysokie pozycje na wszelkiego rodzaju listach młynków do kawy w gospodarstwie domowym. Sekret sukcesu modelu tkwi w zwycięskim połączeniu wysokiej jakości i równomiernego mielenia z wygodą użytkowania urządzenia bez zbędnych ruchów.
Stopnie mielenia
Wszystkimi procesami urządzenia kierująstożkowe żarna, które mielą kawę ziarnistą, jak mówią, „na pyłek ”. Możliwe jest uzyskanie najdrobniejszego mielenia na pozycjach Extra Fine. Jednocześnie użytkownik ma prawo do ustawienia stopnia zmielenia: Fine (odpowiedni do kolbowych ekspresów do kawy), Medium (do przygotowania intensywnego napoju w makinetkach) i Coarse (wielkie granułki docenią użytkownicy, którzy preferują kawę przygotowaną w tłokowym zaparzaczu).
Timer mechaniczny
Kluczowy sterownik młynkiem do kawy - mechaniczny regulator czasowy - zajął pozycję dokładnie pośrodku na przednim panelu urządzenia. Każda wartość na nim odpowiada 2-sekundowej pracy żaren na korzyść mielenia ziaren. Czas trwania procesu i liczba porcji zależy od rodzaju używanego ziarna, sposobu przygotowania napoju i oczywiście upodobań smakowych użytkowników.
Ulubiony
Należy zauważyć, że ziarna kawy można zmielić prosto do kolby o średnicy do 58 mm, która doskonale wpasowuje się w miejsce wyjmowanego pojemnika. Jedyna wada, którą posiada model, wiąże się z okresowym zapychaniem się „przejścia” między żarnami na drobnym mieleniu. Nie zmienia to sytuacji i pojawia się bardzo rzadko. Dzięki doskonałej reputacji, wysokiej jakości mielenia i niskiemu poziomowi hałasu podczas pracy, Nivona NICG 130 jest zrównoważonym faworytem na wszystkich frontach w dziedzinie młynków do kawy.