Plecak Nike Heritage Backpack 25 l
Zdjęcia 37 |
Nike Heritage Backpack |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nike 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nike.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nike Heritage Backpack 25 l
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nike Plecak unisex dla dorosłych Czarny/Czarny/Biały 43cm H x 30cm W x 15c | 154 zł |
Nike Plecak Nike Heritage Backpack czerwony DC4244 673 | 118 zł |
Plecak miejski Nike Heritage DC4244 034/light silver/light silver/smoke gr | 139 zł |
Nike Plecak Nike Heritage DC4244-832 | 158 zł |
Plecak Nike Heritage Backpack czerwony DC4244 673 | 128 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →