Plecak Nike Elemental Kids 20 l
Zdjęcia 30 |
Nike Elemental Kids |
|
W zestawie wyjmowany piórnik.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nike 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nike.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nike Elemental Kids 20 l
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nike Elemental Kids BackpackSMOK BA6032-084 | 155 zł |
Nike Plecak Nike BA6032-610 rose-white | 109 zł |
Plecak szkolny z piórnikiem Nike Elemental 20L BA6032 404 20L | 150 zł |
Nike, Plecak sportowy, Elemental Youth, czarny | 194 zł |
Nike Unisex plecak podstawowy dla dorosłych i dzieci 20 l szary/niebieski/ | 155 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →