Uchwyt ścienny NewStar WL35-550BL18
Wideo 1Zdjęcia 17 |
NewStar WL35-550BL18 |
|
VESA: 100x150, 120x120, 300x100, 350x350, 440x400, 600x200, 600x300, 680x300, 800x200
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NewStar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NewStar.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NewStar WL35-550BL18
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Neomounts by Newstar Screen Mount WL35-550BL18 | 367 zł |
Neomounts by NewStar WL35-550BL18 Tilt Wallmount Kit 43" - 86" 70 kg 43"-8 | 310 zł |
Neomounts by NewStar Uchwyt TV WL35-550BL18 TLNOMLAW355BL18 | 304 zł |
Neomounts by NewStar Uchwyt TV WL35-550BL18 TLNOMLAW355BL18 | 339 zł |
Neomounts by NewStar Uchwyt TV WL35-550BL18 121407 | 304 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
VESA: 100x150, 120x120, 300x100, 350x350, 440x400, 600x200, 600x300, 680x300, 800x200
PolecamyPorównaj w tabeli →