Uchwyt ścienny NewStar WL30-550BL14
Wideo 1Zdjęcia 14 |
NewStar WL30-550BL14 |
|
VESA: 100x150, 120x120, 300x100, 350x350
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NewStar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NewStar.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NewStar WL30-550BL14
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Neomounts by Newstar Screen Mount Wall WL30-550BL14 | 125 zł |
Neomounts by NewStar WL30-550BL14 - Mounting kit (wall plate bracket adapt | 145 zł |
Neomounts by NewStar Uchwyt ścienny WL30-550BL14 32-65 cali TLNOMLAWL355B1 | 115 zł |
Neomounts by Newstar WL30-550BL1432- 65'' UCH-SCI-NMNT-011 | 125 zł |
Neomounts by NewStar Uchwyt ścienny WL30-550BL14 32-65 cali 75943 | 128 zł |
pokaż 11 ofert
Wideo recenzje
VESA: 100x150, 120x120, 300x100, 350x350
PolecamyPorównaj w tabeli →