Kabina prysznicowa New Trendy
Zdjęcia 38 |
Pokryty szkłem Active Shield (warstwa ochronna wypełniająca mikroskopijne nierówności. Dzięki temu krople wody łatwiej spływają, nie osadzają się na powierzchni i nie pozostawiają śladów kamienia).
Paleta jest kupowana osobno. Regulacja profilu pozwala wyrównać nierówności ścian, dzięki czemu montaż przebiega szybciej.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog New Trendy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele New Trendy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup New Trendy
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy Prime 100x80 prostokątna chrom pr | 2 989 zł |
NEW TRENDY D-0401A/D-0219B KABINA PRIME WHITE PROSTOKąTNA P 100x80x200 CZY | 3 293 zł |
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy Prime 100x80 prostokątna czarna p | 3 293 zł |
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy Prime 100x80 prostokątna biała pr | 3 293 zł |
Modyfikacje New Trendy
Ceny na New Trendy |
---|---|---|---|---|
New Trendy 100x70 lewa | od 2 922 zł | 11 oferty | ||
New Trendy 100x70 prawa | od 2 922 zł | 7 oferty | ||
New Trendy 100x80 lewa | od 2 989 zł | 6 oferty | ||
New Trendy 100x90 lewa | od 3 055 zł | 9 oferty | ||
New Trendy 100x90 prawa | od 3 055 zł | 9 oferty | ||
New Trendy 100x100 lewa | od 3 168 zł | 9 oferty | ||
New Trendy 100x100 prawa | od 3 168 zł | 9 oferty | ||
New Trendy 110x70 lewa | od 3 033 zł | 9 oferty | ||
New Trendy 110x70 prawa | od 3 033 zł | 9 oferty | ||
New Trendy 110x80 prawa | od 3 100 zł | 5 oferty | ||
New Trendy 110x90 lewa | od 3 168 zł | 9 oferty | ||
New Trendy 110x90 prawa | od 3 122 zł | 8 oferty | ||
New Trendy 110x100 lewa | od 3 237 zł | 7 oferty | ||
New Trendy 110x100 prawa | od 3 190 zł | 7 oferty | ||
New Trendy 120x70 lewa | od 3 100 zł | 7 oferty | ||
New Trendy 120x70 prawa | od 3 055 zł | 10 oferty | ||
New Trendy 120x80 lewa | od 3 122 zł | 9 oferty | ||
New Trendy 120x80 prawa | od 3 122 zł | 8 oferty | ||
New Trendy 120x90 lewa | od 3 190 zł | 7 oferty | ||
New Trendy 120x90 prawa | od 3 237 zł | 9 oferty | ||
New Trendy 120x100 lewa | od 3 257 zł | 8 oferty | ||
New Trendy 120x100 prawa | od 3 305 zł | 9 oferty | ||
New Trendy 130x70 lewa | od 3 168 zł | 9 oferty | ||
New Trendy 130x70 prawa | od 3 168 zł | 10 oferty | ||
New Trendy 130x80 lewa | od 3 237 zł | 10 oferty | ||
New Trendy 130x80 prawa | od 3 237 zł | 10 oferty | ||
New Trendy 130x90 lewa | od 3 305 zł | 7 oferty | ||
New Trendy 130x90 prawa | od 3 305 zł | 7 oferty | ||
New Trendy 130x100 lewa | od 3 373 zł | 9 oferty | ||
New Trendy 130x100 prawa | od 3 373 zł | 9 oferty | ||
New Trendy 140x70 lewa | od 3 214 zł | 6 oferty | ||
New Trendy 140x70 prawa | od 3 214 zł | 8 oferty | ||
New Trendy 140x80 lewa | od 3 282 zł | 6 oferty | ||
New Trendy 140x90 lewa | od 3 350 zł | 9 oferty | ||
New Trendy 140x90 prawa | od 3 302 zł | 9 oferty | ||
New Trendy 140x100 lewa | od 3 369 zł | 8 oferty | ||
New Trendy 140x100 prawa | od 3 418 zł | 10 oferty | ||
New Trendy 150x70 lewa | od 3 282 zł | 8 oferty | ||
New Trendy 150x70 prawa | od 3 282 zł | 6 oferty | ||
New Trendy 150x80 prawa | od 3 350 zł | 7 oferty | ||
New Trendy 150x90 lewa | od 3 418 zł | 7 oferty | ||
New Trendy 150x90 prawa | od 3 418 zł | 8 oferty | ||
New Trendy 150x100 lewa | od 3 486 zł | 6 oferty | ||
New Trendy 150x100 prawa | od 3 486 zł | 6 oferty | ||
New Trendy 162x71 lewa | od 3 350 zł | 9 oferty | ||
New Trendy 162x71 prawa | od 3 350 zł | 8 oferty | ||
New Trendy 162x81 prawa | od 3 418 zł | 8 oferty | ||
New Trendy 162x91 lewa | od 3 486 zł | 10 oferty | ||
New Trendy 162x91 prawa | od 3 486 zł | 9 oferty | ||
New Trendy 162x101 prawa | od 3 555 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →