Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 100x70 lewa / prawa
Zdjęcia 13 |
New Trendy New Soleo 100x70 D-0150A/D-0151A |
|
Pokryty szkłem Active Shield (warstwa ochronna wypełniająca mikroskopijne nierówności. Dzięki temu krople wody łatwiej spływają, nie osadzają się na powierzchni i nie pozostawiają śladów kamienia). Są uszczelki magnetyczne.
Paleta jest kupowana osobno. Kabina prysznicowa z podwójnymi składanymi drzwiami otwieranymi na zewnątrz i do wewnątrz. Zastosowany w drzwiach zawias słupkowy zapewnia szerokie wejście. Nakładka na klamce zmiękcza jej kontakt ze szkłem.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog New Trendy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele New Trendy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup New Trendy New Soleo 100x70 lewa / prawa
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 100x70 prostokątna czar | 4 829 zł |
NEW TRENDY D-0150A/D-0151A NEW SOLEO składana 2D prostokątna 100x70x195 | 4 100 zł |
Kabina prysznicowa drzwi składane 100x70 D-0150A/D-0151A New Soleo New Tre | 4 100 zł |
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 100x70 prostokątna chro | 4 205 zł |
NEW TRENDY D-0236A/D-0237A kabina NEW SOLEO BLACK składana 2Dprostokątna s | 4 709 zł |
New Trendy New Soleo Black 100x70x195 cm kabina prostokątna przejrzyste D- | 4 474 zł |
New Trendy New Soleo 100x70x195 cm kabina prostokątna przejrzyste D-0150A/ | 3 895 zł |
Modyfikacje New Trendy New Soleo
Ceny na New Trendy New Soleo |
---|---|---|---|---|
New Trendy New Soleo 70x70 kątowa | od 3 983 zł | 2 oferty | ||
New Trendy New Soleo 70x80 lewa / prawa | od 3 758 zł | 5 oferty | ||
New Trendy New Soleo 70x90 lewa / prawa | od 3 826 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Soleo 70x100 lewa / prawa | od 3 895 zł | 7 oferty | ||
New Trendy New Soleo 80x70 lewa / prawa | od 3 758 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Soleo 80x80 kątowa | od 3 826 zł | 7 oferty | ||
New Trendy New Soleo 80x90 lewa / prawa | od 4 205 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Soleo 80x100 lewa / prawa | od 3 965 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Soleo 90x70 lewa / prawa | od 3 826 zł | 5 oferty | ||
New Trendy New Soleo 90x80 lewa / prawa | od 4 205 zł | 2 oferty | ||
New Trendy New Soleo 90x90 kątowa | od 3 965 zł | 7 oferty | ||
New Trendy New Soleo 90x100 lewa / prawa | od 4 034 zł | 7 oferty | ||
New Trendy New Soleo 100x70 lewa / prawa | od 3 895 zł | 7 oferty | ||
New Trendy New Soleo 100x80 lewa / prawa | od 4 281 zł | 2 oferty | ||
New Trendy New Soleo 100x90 lewa / prawa | od 4 034 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Soleo 100x100 kątowa | od 4 427 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →