Kabina prysznicowa New Trendy Linia Basic Superia Black 90x89 lewa
Zdjęcia 7 |
New Trendy Linia Basic Superia Black L 90x90 K-0598 |
|
Pokryte szkłem Active Shield (warstwą ochronną, która wypełnia mikroskopijne nierówności. Dzięki temu krople wody łatwiej spływają, nie osadzają się na powierzchni i nie pozostawiają śladów kamienia). Drzwi otwierają się zarówno do wewnątrz, jak i na zewnątrz.
Paleta jest kupowana osobno. Regulacja profilu pozwala wyrównać nierówności ścian, dzięki czemu montaż przebiega szybciej.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog New Trendy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele New Trendy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup New Trendy Linia Basic Superia Black 90x89 lewa
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kabina prysznicowa 90x90 lewa Superia White New Trendy K-0794 RABAT10WSKLE | 2 605 zł |
Kabina prysznicowa 90x90 prawa Superia White New Trendy K-0795 RABAT10WSKL | 2 605 zł |
Kabina prysznicowa 90x90 lewa Superia Black New Trendy K-0598 RABAT10WSKLE | 2 605 zł |
Modyfikacje New Trendy Linia Basic Superia Black
Ceny na New Trendy Linia Basic Superia Black |
---|---|---|---|---|
New Trendy Linia Basic Superia Black 90x89 lewa | od 2 605 zł | 3 oferty | ||
New Trendy Linia Basic Superia Black 90x89 prawa | od 2 605 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →