Kabina prysznicowa New Trendy Avexa 90x120
Zdjęcia 55 |
New Trendy Avexa 90x120 EXK-1524 |
|
Szkło hartowane z powłoką Active Shield 2.0. W kabinie znajduje się rynna, która zapobiega kapaniu wody z drzwi kabiny na podłogę.
Kabinę prysznicową można zamontować z brodzikiem lub bez.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup New Trendy Avexa 90x120
Wszystkie ceny 24 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy Avexa 90x120 prostokątna chrom EX | 4 838 zł |
NEW TRENDY K-1524 KABINA PRIME PROSTOKąTNA PRZYśCIENNA P 100x90x200 CZYSTE | 4 779 zł |
Kabina prysznicowa drzwi uchylne podwójne 90x120 EXK-1524 Avexa New Trendy | 4 789 zł |
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy Avexa 90x120 prostokątna czarna E | 5 228 zł |
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy Avexa 90x120 prostokątna złota EX | 5 920 zł |
pokaż 19 ofert
Modyfikacje New Trendy Avexa
Ceny na New Trendy Avexa |
---|---|---|---|---|
New Trendy Avexa 80x80 | od 4 518 zł | 21 oferta | ||
New Trendy Avexa 80x90 | od 4 408 zł | 24 oferty | ||
New Trendy Avexa 80x100 | od 4 636 zł | 19 oferty | ||
New Trendy Avexa 80x110 | od 4 688 zł | 23 oferty | ||
New Trendy Avexa 80x120 | od 4 465 zł | 19 oferty | ||
New Trendy Avexa 90x80 | od 4 568 zł | 23 oferty | ||
New Trendy Avexa 90x90 | od 4 667 zł | 15 oferty | ||
New Trendy Avexa 90x100 | od 4 545 zł | 24 oferty | ||
New Trendy Avexa 90x110 | od 4 664 zł | 24 oferty | ||
New Trendy Avexa 90x120 | od 4 779 zł | 24 oferty | ||
New Trendy Avexa 100x80 | od 4 683 zł | 20 oferty | ||
New Trendy Avexa 100x90 | od 4 688 zł | 22 oferty | ||
New Trendy Avexa 100x100 | od 4 755 zł | 19 oferty | ||
New Trendy Avexa 100x110 | od 4 740 zł | 24 oferty | ||
New Trendy Avexa 100x120 | od 4 858 zł | 24 oferty | ||
New Trendy Avexa 110x80 | od 4 688 zł | 21 oferta | ||
New Trendy Avexa 110x90 | od 4 738 zł | 25 oferty | ||
New Trendy Avexa 110x100 | od 4 805 zł | 20 oferty | ||
New Trendy Avexa 110x110 | od 4 858 zł | 24 oferty | ||
New Trendy Avexa 110x120 | od 4 908 zł | 16 oferty | ||
New Trendy Avexa 120x80 | od 4 738 zł | 22 oferty | ||
New Trendy Avexa 120x90 | od 4 789 zł | 20 oferty | ||
New Trendy Avexa 120x100 | od 4 740 zł | 21 oferta | ||
New Trendy Avexa 120x110 | od 4 865 zł | 23 oferty | ||
New Trendy Avexa 120x120 | od 4 959 zł | 19 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →