Zestaw słuchawkowy Bluetooth New Bee LC-B41
Wideo 4Zdjęcia 14 |
New Bee LC-B41 |
|
Bardzo praktyczny i stosunkowo niedrogi zestaw słuchawkowy bluetooth, który z łatwością zamienia się w prawie pełnowartościowe słuchawki stereo do komfortowych rozmów telefonicznych. Producent zapewnia skuteczny system redukcji szumów i głośności, co znacznie poprawia jakość transmisji dźwięku. W razie potrzeby do modułu głównego można podłączyć dodatkową słuchawkę za pomocą złącza micro-USB, co pozwala na jednoczesne przesyłanie dźwięku do dwóch kanałów.
Dzięki temu za pomocą zestawu słuchawkowego do telefonu Bluetooth New Bee LC-B41 możesz nie tylko rozmawiać ze swoimi rozmówcami, ale także słuchać muzyki, audiobooków itp. Ponadto, w razie potrzeby, zestaw słuchawkowy z łatwością zastąpi pełnowartościowe słuchawki dla smartfon lub tablet. W zestawie znajdują się trzy wymienne nakładki na ucho oraz trzy silikonowe końcówki o różnej wielkości, co pozwala w jak największym stopniu dostosować urządzenie do cech konstrukcyjnych ucha użytkownika.
Cały zestaw akcesoriów, od zapasowych zaczepów na uszy i akcesoriów do przewodu ładującego, można bezpiecznie i praktycznie przechowywać i transportować w kompaktowej markowej walizce. Urządzenie wykorzystuje energooszczędny moduł bluetooth w wersji v 5.0 do parowania ze smartfonem użytkownika i może współpracować z urządzeniem mobilnym na odległość do 15 m. W trybie offline może pracować przez około 24 godziny, w pełni naładowany w około 2 godzin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog New Bee 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele New Bee.
Kup New Bee LC-B41
Bee Zestaw słuchawkowy Bluetooth bezprzewodowy zestaw głośnomówiący z mikr | 124 zł |
New Bee B41 biała Bezprzewodowa Słuchawka Bl Ucha | 85 zł |
bee Zestaw słuchawkowy Bluetooth V50 bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Blue | 120 zł |
New Bee LC-B41 Bezprzewodowa Słuchawka Do Ucha Bluetooth 5.0 Złota | 85 zł |
New Bee Bezprzewodowa Słuchawka Do Rozmów Bt 5.0 | 80 zł |